poniedziałek, 19 listopada 2012

Teneryfa

Wczoraj późnym wieczorem kpt. Jerzy Radomski przysłał kolejne wiadomości z pokładu Czarnego Diamenta*, który z wyspy Gran Canaria przepłynął już na Teneryfę:

"Kochani !!!!
Pozdrawiam Was z San Miguel na Teneryfie. Leszek Żak i Zbyszek Skowroński dotarli na jacht  w Talitare. Przed wypłynięciem sympatyczne spotkanie na pięknym jachcie "Euforia of Boston", którego armatorem jest Piotr Robakowski ze słynnym "Oraczem Atlantyku" Jackiem Reschke. Powspominaliśmy nasze dawne dobre chwile spędzone wspólnie z Tereską i Bolkiem Kowalskim w Fiumicino. Jacek też płynie na drugą stronę Atlantyku.
Grzesiu z San Miguel wraca do kraju  Tak więc dalej płyniemy w 5. Jutro wybieramy się na wycieczkę po wyspie. Leszek zaproponował, abyśmy pojechali na północny kraniec wyspy, gdzie kilka lat temu Wojtki (jeden z Londynu a drugi z Polski ) zabrali nas na wspaniały obiad do malutkiej restauracji. Potem ostatnie zaopatrzenie na przelot Atlantyku i 20.11. wypływamy dalej. Jeżeli pomyślne wiatry to zatrzymamy się na krótko na Gomerze. A potem kurs na Martynikę."


Zanim Czarny Diament wypłynie na Ocean Atlantycki i na kilka tygodni zniknie nam z pola "widzenia" liczymy, że uda się opublikować kolejne zdjęcia - pogrążeni w jesiennych szarościach chętnie popatrzymy choć na słoneczne fotografie...
Przy okazji, rejs Świąteczno-Sylwestrowy ma już załogę w komplecie - miejsca rezerwować za to można na karaibskie rejsy od 12 stycznia (plan rejsów).

Brak komentarzy: